Nasze mieszkania w Krakowie
Szukaj spośród ponad 125 dostępnych mieszkańDeweloper Warszawa

Własne mieszkanie w Stolicy jest marzeniem wielu – jeśli poszukujesz atrakcyjnej pod względem lokalizacji  nieruchomości w wybranej dzielnicy, zapoznaj się z naszą ofertą. Lata doświadczeń na rynku ogólnopolskim zaowocowały  powstaniem  7 inwestycji mieszkaniowych w stolicy .  

Nowe mieszkania Warszawa

Aktualnie oferujemy Państwu mieszkania  w dzielnicach Ursus oraz Praga Południe.  Obie inwestycje będą oddawane do użytkowania już w czerwcu 2018 roku.  W naszych nieruchomościach znajdziecie Państwo komfortowe mieszkania o znakomitych rozkładach - bardzo wysoko ocenianych przez naszych Mieszkanców. Architekci wnętrz, z którymi współpracujemy - pomogą dostosować mieszkania do Państwa oczekiwań na etapie wykończenia. 
Już wkrótce zaprezentujemy Państwu ofertę mieszkań w nowej inwestycji, której realizację rozpoczniemy w I kwartale 2018 roku. Słoneczna Leśniczówka powstanie w dzielnicy Wawer w części graniczacej z Pragą Południe.

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych zakupem lokali użytkowych i powierzchni biurowych  na Mokotowie i na Pradze Południe.Masz pytania?
Zadzwoń, napisz

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 17:00T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x