Mieszkania w sprzedaży w Katowicach

ODBIÓR IV KWARTAL 2026 Na Koszutce II Na Koszutce II
ODBIóR I KWARTAł 2024 Na Koszutce Na Koszutce
GOTOWE MIESZKANIA Bytkowska 2.0 Bytkowska 2.0
ODBIóR IV KWARTAł 2025 Bytkowska 3.0 Bytkowska 3.0

Zobacz lokalizacje Twoich mieszkań w Katowicach

Bytkowska 2.0

Termin odbioru: 2021-02-28

Ilość wolnych lokali: 1

... czytaj więcej

Bytkowska 3.0

Termin odbioru: 2025-12-31

Ilość wolnych lokali: 22

... czytaj więcej

Na Koszutce

Termin odbioru: 2024-03-31

Ilość wolnych lokali: 17

... czytaj więcej

Na Koszutce II

Termin odbioru: 2026-12-31

Ilość wolnych lokali: 82

... czytaj więcej

Zobacz także inwestycje z Krakowa

Atuty inwestycji

  • nowoczesna architektura
  • szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanych metrażach
  • bliskie sąsiedztwo terenów zielonych
  • dobra komunikacja z centrum miasta

Przemyślana architektura i funkcjonalność mieszkań w Katowicach

Katowice to miasto tętniące życiem, które daje wiele możliwości rozwoju. Nic dziwnego, że obecnie cieszy się ono coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które szukają miejsca do osiedlenia się. Katowice to miasto kultury w którym organizowane są liczne imprezy międzynarodowe. Innowacja, przedsiębiorczość i kwitnący przemysł to także znaki rozpoznawcze tego miasta. Dzięki tym czynnikom Katowice stały się idealną lokalizacją do życia. Niezależnie od posiadanych planów życiowych, stolica Górnego Śląska może stać się dla Ciebie wymarzonym miejscem do rozwinięcia skrzydeł.

Nowe mieszkania od dewelopera

Wawel Service oferuje duży wybór mieszkań w Katowicach. Jedną z oferowanych inwestycji jest Dom przy Filharmonii Śląskiej. To prestiżowe miejsce w centrum Katowic przypadnie do gustu miłośnikom komfortowego życia w sercu miasta. Mieszkania oferowane przez uznanego dewelopera w Katowicach z pewnością zainteresuje osoby marzące o własnym gniazdku w centrum miasta. Projekt apartamentowca zajmuje istotne miejsce na rynku nieruchomości. To atrakcyjna lokalizacja, która całkowicie spełnia potrzeby osób poszukujących miejsca w dogodnej i przyjaznej lokalizacji niedaleko Dworca PKP i Galerii Katowickiej. Dzięki temu wszystko, czego potrzebujesz, będzie znajdowało się w Twoim zasięgu.

Wawel Service to deweloper w Katowicach, który dba o najmniejszy detal inwestycji oddawanej w ręce swoich inwestorów. Z tego względu warto zwrócić uwagę także na przemyślaną i niezwykle estetyczną architekturę realizowanych inwestycji. Marzysz o mieszkaniu w nowoczesnym stylu, które zachwyca zarówno funkcjonalnym rozmieszczeniem, jak i wyglądem? Mieszkania deweloperskie w Katowicach powstają w siedmiokondygnacyjnym budynku, zbudowanego z najlepszej jakości, solidnych materiałów. Nowoczesnym charakterem bryły i liczne przeszklenia dodatkowo wpływają na prestiżowy wygląd inwestycji. Budynek zapewnia najlepsze warunki do mieszkania swoim właścicielom. Każde mieszkanie daje niezwykłe wrażenie przestrzenności. Wybierz mieszkania wyposażone w balkony, loggie lub apartamenty poszerzone o prywatne tarasy na dachu apartamentowca.

Nowe mieszkania idealne dla rodzin i nie tylko!

Tych, którzy wolą posiadać mieszkanie nieco oddalone od ścisłego centrum Katowic, z pewnością zainteresują mieszkania deweloperskie w sąsiedztwie Parku Śląskiego - Bytkowska Park. To pięknie zaprojektowane mieszkania mieszczące się w malowniczej lokalizacji w dzielnicy Katowic: Wełnowiec — Józefowiec. Nowe mieszkania mieszczące się na tym osiedlu to przemyślana inwestycja, która zachwyca pod każdym aspektem. Wawel Service zaopatrzył ją w przestrzenny garaż, który z pewnością spełni swoje funkcje. Projekt został zrealizowany zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi, dzięki czemu budynek zachwyca nie tylko swoim wyglądem, lecz także zagospodarowaniem. Atutem tej inwestycji jest także przyjemna i zaciszna okolica, która będzie spełnieniem marzeń rodzin, jak i osób ceniących sobie spokój i kontakt z naturą. Sam budynek zaaranżowano w taki sposób, by doskonale korespondował z otaczającą go zielenią. Drewniane elementy i jasne barwy elewacji będą odpowiadać wyczuciu estetyki inwestorów. Mieszkania deweloperskie Katowice umieszczone są blisko Ogrodu Zoologicznego i Planetarium. Dodatkowo liczne miejsca sprzyjające aktywnemu spędzaniu czasu sprawiają, że jest to miejsce doskonałe do życia, rozwoju i wypoczynku. Nowe mieszkania od dewelopera w Katowicach dają wiele możliwości aranżacyjnych. Bez najmniejszego problemu wykreujesz wnętrza, które będą idealną przestrzenią dającą odpoczynek i bezpieczeństwo.

Nowe mieszkania w Katowicach od dewelopera godnego zaufania

Szukasz miejsca w centrum Katowic lub na zacisznym osiedlu na obrzeżach miasta? Wawel Service oferuje duży wybór mieszkań, które spełnią te kryteria. Sprawdź realizacje dewelopera z Katowic, który dzięki swojemu profesjonalizmowi i dbałości o detale zasłużył na zaufanie swoich klientów. Wybierz mieszkania idealne dla siebie!

Masz pytania?
Zadzwoń, napisz

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 17:00T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x