Zgłoś usterkę

Kontakt

Dane kontaktowe

 • Dane rejestrowe spółki
 • Wawel Service Sp. z o. o.
 • ul. Plac Na Groblach 21
 • 31-101 Kraków
 • NIP: 677-20-07-583
 • Godziny otwarcia
 • Pn - Pt 9:00 - 17:00
 • Księgowość
 • +48 (12) 628 06 04
  • Wawel Service
   Biura Sprzedaży

  Elektroniczny formularz zgłoszenia usterki

  * Jeżeli nie możesz wypełnić poprawnie formularza elektronicznego, pobierz formularz i ręcznie go wypełnij.
  Pobierz

  Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) [...]

  Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, iż:


  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Wawel Service Deweloper sp. z o.o. z siedzibą Krakowie, Plac Na Groblach 21, 31-101 Kraków (kontakt: sprzedaz@wawel-service.pl)

  2. Przeglądanie zawartości serwisu nie wymaga podawania danych osobowych.
  3. Dane przekazane nam przez Państwa poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie są chronione poprzez szyfrowanie z użyciem bezpiecznego protokołu szyfrowania komunikacji SSL (Secure Socket Layer). Dane osobowe podawane w formularzu na stronie www.wawel-service.pl są traktowane jako poufne i nie są widoczne dla osób nieuprawnionych. Wypełnienie formularza oznacza zgodę użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych (na co użytkownik wyraża zgodę zaznaczając odpowiedni check box).
  4. Udzielone zgody są dobrowolne i każdą z nich można wycofać w każdym czasie.
  5. Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać w okresie odpowiednim dla przedstawiania ofert handlowych, prowadzenia działań zmierzających do zawarcia i wykonania ewentualnych umów, a także prowadzenia działań marketingowych.
  6. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty działające na zlecenie Administratora, w szczególności podmioty podejmujące czynności wymagające przetwarzania danych osobowych w celach: przedstawiania ofert handlowych, podejmowania działań zmierzających do zawarcia i wykonania ewentualnych umów, prowadzenia działań marketingowych. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą również podmioty powiązane z Administratorem kapitałowo lub osobowo, a także podmioty współpracujące z Administratorem w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, w tym dostawcy usług IT, firmy informatyczne.
  7. Mają Państwo prawo do żądania od Administratora dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Są Państwo uprawnieni do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Mają Państwo prawo wycofać wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W celu realizacji powyższych praw prosimy o kontakt z Administratorem.  Zamknij
  Zobacz pełną treść klauzuli informacyjnej

  Napisz do nas, odpowiemy
  x