Mieszkania w sprzedaży w Krakowie

RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ Enklawa Bukowa Enklawa Bukowa
ODBIÓR IV KWARTAŁ 2026 Piasta Park VI Piasta Park VI
ODBIóR II KWARTAł 2026 Łepkowskiego 11 Łepkowskiego 11
GOTOWE MIESZKANIA Nova Wiosenna Nova Wiosenna
GOTOWE MIESZKANIA Na Błonie 106 Na Błonie 106
OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIE Zielone Mogilany Zielone Mogilany

Zobacz lokalizacje Twoich mieszkań w Krakowie

Enklawa Bukowa

Termin odbioru: 2027-06-30

Ilość wolnych lokali: 253

... czytaj więcej

Na Błonie 106

Termin odbioru: 2021-02-28

Ilość wolnych lokali: 5

... czytaj więcej

Nova Wiosenna

Termin odbioru: 2021-02-28

Ilość wolnych lokali: 7

... czytaj więcej

Zielone Mogilany

Termin odbioru: 2021-02-28

Ilość wolnych lokali: 3

Mieszkania z ogródkiem w Mogilanach Spełnienie marzeń o idealnym, komfortowym mieszkaniu dla tych, którzy szukają wyciszenia wśród zieleni, ale także dobrego połączenia komunikacyjnego z miastem. Jest to idealne miejsce dla osób, które pr ... czytaj więcej

Łepkowskiego 11

Termin odbioru: 2026-06-30

Ilość wolnych lokali: 9

... czytaj więcej

Mieszkania od dewelopera Kraków

Działania na rynku deweloperskim przynoszą zarówno nam jak i naszym kontrahentom wiele sukcesów. Kolejną dużą inwestycją, jaką chcemy przekazać w Państwa ręce są mieszkania od dewelopera w Krakowie. Budujemy dla Państwa mieszkania w konkurencyjnych cenach w kilku krakowskich dzielnicach. Atrakcyjne położenie, wysoka jakość prac oraz niska cena, pozwala nam konkurować nie tylko na krakowskim, ale na ogólnopolskim rynku nieruchomości.

Nowe mieszkania i inwestycje

Oddajemy w Państwa ręce nowe mieszkania w rozwijających się dzielnicach dawnego miasta królewskiego. Mamy nadzieję, że będą one spokojną przystanią dla ich mieszkańców. Powyżej znajdziecie Państwo przygotowane przez nas oferty mieszkań w Krakowie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z naszymi sprzedawcami. Obecnie do sprzedaży posiadamy nowe mieszkania w Krakowie na ulicy Klonowica, Pod Fortem, Wielickiej, Borkowskiej, Mochnackiego oraz na Sowińcu. Najpopularniejsze inwestycje: Piasta Park IIPiasta Park III, Krygowskiego, Lublańska Park, Nowa Bonarka.

Służymy również profesjonalnymi poradami w zakresie finansowania mieszkań. Jeśli więc szukacie Państwo nieruchomości na kredyt, skontaktujcie się z naszymi konsultantami – dobierzemy dla Państwa najbardziej optymalną opcję finansowania.

Czy w Krakowie warto kupić mieszkanie pod wynajem?

Zakup mieszkania w Krakowie to doskonała inwestycja. Jest to miasto, które daje ogromne możliwości rozwoju biznesowego oraz zawodowego. Coraz więcej zagranicznych inwestorów tworzy tutaj swoje siedziby. W stolicy Małopolski znajdują się również oddziały wielu światowych korporacji, co sprawia, że każdego roku przeprowadza się tutaj mnóstwo pracowników. Kraków to również zaraz po Warszawie największy ośrodek akademicki w Polsce. Studenci zjeżdżają się z nie tylko z Polski, lecz także innych zakątków świata, aby studiować na popularnych w całej Europie uczelniach. Wszystko to sprawia, że Kraków jest idealnym miejscem na zakup mieszkania pod wynajem.

W Krakowie coraz bardziej popularny jest również wynajem krótkoterminowy. Jest to świetna alternatywa dla turystów, którzy nie chcą płacić wysokich opłat za każdą dobę hotelową, a także cenią sobie prywatność i komfort. Wynajem mieszkań i apartamentów na kilka dób jest również bardzo korzystne dla właścicieli mieszkań i inwestorów. Nic bowiem dziwnego, dochodowość tego typu przedsięwzięcia może być nawet kilkukrotnie wyższa niż dochodowość tradycyjnego wynajmu mieszkania.

Dlaczego warto zamieszkać w Krakowie?

Kraków to miasto, które oferuje niezliczone możliwości rozwoju zawodowego. Mnóstwo firm z różnych branż, innowacyjne start-up'y, a także lokalne firmy usługowe sprawiają, że każdy może tutaj znaleźć pracę dla siebie. Świadczy o tym stopa bezrobocia, która jest jedną z najniższych w Polsce. Nowoczesne osiedla, praki i place zabaw, doskonale rozwinięta infrastruktura, a także liczne szkoły i przedszkola sprawiają, że w Kraków jest również doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi. 

Idealne mieszkania w Krakowie dla każdego

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami projektów w najkorzystniejszych lokalizacjach Krakowa. Zadbaliśmy o różnorodność miejsc znajdujących się w centrum miasta jak i na jego obrzeżach. Atrakcyjne i nowoczesne formy prezentowanych mieszkań zapewnią Państwu komfort i łatwość aranżacji wnętrz. Dopracowane projekty mieszkań pozwoliły na uzyskanie funkcjonalnych przestrzeni, zapewniających swobodę. Warto korzystać z możliwości, które daje mieszkanie w tak rozwiniętym pod względem przedsiębiorczości i przemysłu mieście. Malownicze miejsca, rozwój osobisty i spełnienie zawodowe to jedne z tych aspektów, które sprawiają, że Kraków staje się atrakcyjnym miejscem do życia zarówno dla rodzin jak i dla osób, które pragną życia w dużym i rozwiniętym mieście.

Masz pytania?
Zadzwoń, napisz

Godziny otwarcia
pon — czw: 09:00 - 17:00
pt: 08:00 - 16:00T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x