Mieszkania w sprzedaży

Zobacz na mapie

Zobacz lokalizacje Twoich mieszkań

Zobacz nasze katowickie inwestycje

Mieszkania od dewelopera Kraków

Działania na rynku deweloperskim przynoszą zarówno nam jak i naszym kontrahentom wiele sukcesów. Kolejną dużą inwestycją, jaką chcemy przekazać w Państwa ręce są mieszkania od dewelopera w Krakowie. Budujemy dla Państwa mieszkania w konkurencyjnych cenach w kilku krakowskich dzielnicach. Atrakcyjne położenie, wysoka jakość prac oraz niska cena, pozwala nam konkurować nie tylko na krakowskim, ale na ogólnopolskim rynku nieruchomości.

Nowe mieszkania i inwestycje

Oddajemy w Państwa ręce nowe mieszkania w rozwijających się dzielnicach dawnego miasta królewskiego. Mamy nadzieję, że będą one spokojną przystanią dla ich mieszkańców. Powyżej znajdziecie Państwo przygotowane przez nas oferty mieszkań w Krakowie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z naszymi sprzedawcami. Obecnie do sprzedaży posiadamy nowe mieszkania w Krakowie na ulicy Klonowica, Pod Fortem, Wielickiej, Borkowskiej, Mochnackiego oraz na Sowińcu. Najpopularniejsze inwestycje: Piasta Park IIPiasta Park III, Krygowskiego, Lublańska Park, Nowa Bonarka.

Służymy również profesjonalnymi poradami w zakresie finansowania mieszkań. Jeśli więc szukacie Państwo nieruchomości na kredyt, skontaktujcie się z naszymi konsultantami – dobierzemy dla Państwa najbardziej optymalną opcję finansowania.

Czy w Krakowie warto kupić mieszkanie pod wynajem?

Zakup mieszkania w Krakowie to doskonała inwestycja. Jest to miasto, które daje ogromne możliwości rozwoju biznesowego oraz zawodowego. Coraz więcej zagranicznych inwestorów tworzy tutaj swoje siedziby. W stolicy Małopolski znajdują się również oddziały wielu światowych korporacji, co sprawia, że każdego roku przeprowadza się tutaj mnóstwo pracowników. Kraków to również zaraz po Warszawie największy ośrodek akademicki w Polsce. Studenci zjeżdżają się z nie tylko z Polski, lecz także innych zakątków świata, aby studiować na popularnych w całej Europie uczelniach. Wszystko to sprawia, że Kraków jest idealnym miejscem na zakup mieszkania pod wynajem.

W Krakowie coraz bardziej popularny jest również wynajem krótkoterminowy. Jest to świetna alternatywa dla turystów, którzy nie chcą płacić wysokich opłat za każdą dobę hotelową, a także cenią sobie prywatność i komfort. Wynajem mieszkań i apartamentów na kilka dób jest również bardzo korzystne dla właścicieli mieszkań i inwestorów. Nic bowiem dziwnego, dochodowość tego typu przedsięwzięcia może być nawet kilkukrotnie wyższa niż dochodowość tradycyjnego wynajmu mieszkania.

Dlaczego warto zamieszkać w Krakowie?

Kraków to miasto, które oferuje niezliczone możliwości rozwoju zawodowego. Mnóstwo firm z różnych branż, innowacyjne start-up'y, a także lokalne firmy usługowe sprawiają, że każdy może tutaj znaleźć pracę dla siebie. Świadczy o tym stopa bezrobocia, która jest jedną z najniższych w Polsce. Nowoczesne osiedla, praki i place zabaw, doskonale rozwinięta infrastruktura, a także liczne szkoły i przedszkola sprawiają, że w Kraków jest również doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi. 

Idealne mieszkania w Krakowie dla każdego

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami projektów w najkorzystniejszych lokalizacjach Krakowa. Zadbaliśmy o różnorodność miejsc znajdujących się w centrum miasta jak i na jego obrzeżach. Atrakcyjne i nowoczesne formy prezentowanych mieszkań zapewnią Państwu komfort i łatwość aranżacji wnętrz. Dopracowane projekty mieszkań pozwoliły na uzyskanie funkcjonalnych przestrzeni, zapewniających swobodę. Warto korzystać z możliwości, które daje mieszkanie w tak rozwiniętym pod względem przedsiębiorczości i przemysłu mieście. Malownicze miejsca, rozwój osobisty i spełnienie zawodowe to jedne z tych aspektów, które sprawiają, że Kraków staje się atrakcyjnym miejscem do życia zarówno dla rodzin jak i dla osób, które pragną życia w dużym i rozwiniętym mieście.

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 17:00


T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x