Piasta Park VI

Przedsprzedaż
Wyszukiwarka mieszkań
Otwórz

Okolica

Zobacz mapę Google

Lokalizacja

 • 2 min. pieszo Park Mistrzejowice
 • 3 min. pieszo żłobek
 • 5 min. pieszo Biedronka, Lidl
 • 8 min. pieszo szkoła podstawowa
 • 6 min. pieszo na przystanek 
 • 3 min. autem przystanek PKP Batowice
 • 8 min. autem Galeria Serenada
 • 6 min. rowerem Planty Mistrzejowickie
 • 18 min. rowerem Zalew Nowohucki
 • 10 min. rowerem Zalew Zesławice

Lokalizacja Piasta Park VI

Mistrzejowice to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta - nie brakuje tu szkół, przedszkoli, przychodni i sklepów, a wysoko rozwinięta komunikacja pozwala bezpośrednio dotrzeć do każdej dzielnicy Krakowa. W zasięgu krótkiego spaceru są kawiarnie, punkty gastronomiczne, liczne obiekty sportowe i rekreacyjne. W najbliższej przyszłości zostanie oddana północna obwodnica Krakowa, która ułatwi komunikację z odleglejszymi miejscami.

Od południa inwestycja sąsiaduje z zielonym terenem, otaczającym ją Fortem „Mistrzejowice”. W niedalekiej odległości znajdują się również m.in. Zbiornik Wodny Zesławice, Planty Bieńczyckie oraz Batowice. Piasta Park to idealne miejsce do życia dla ludzi aktywnych, lubiących kontakt z naturą oraz rodzin z dziećmi. Mnogość tras spacerowych i rowerowych, miejsc do piknikowania, placów zabaw, sprawia, że w tej części Krakowa, każdy znajdzie coś dla siebie.

Piasta Park Etap VI

Spokojne oblicze miasta

Poranny jogging po parkowych alejkach, rodzinny spacer, zakupy na pobliskim targu, a może aromatyczna kawa na tarasie z widokiem na pobliskie tereny zielone? Brzmi jak codzienność, której chcesz dla siebie? Zapraszamy Cię do urządzenia się po spokojnej stronie miasta, na wyjątkowym osiedlu Piasta Park w krakowskich Mistrzejowicach!

Nowy etap, cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem nabywców, inwestycji Piasta Park, to
kontynuacja projektu, który pozwala osiągnąć mieszkańcom oczekiwany komfort życia.

Harmonijne połączenie nowoczesnej, funkcjonalnej zabudowy, interesującej pod względem estetycznym i architektonicznym, ze świetną lokalizacją, zapewnia wygodę, spokój i łatwy dostęp do infrastruktury miasta. Piasta Park to właściwy wybór, który jest gwarancją standardu życia codziennego na wysokim poziomie!

Etap VI inwestycji obejmuje dziewięciopiętrowy budynek mieszkalny, w którym zaplanowano 118 mieszkań o metrażach od 30 do 78 m2. Lokale zostały zaprojektowane w praktyczny sposób, który ułatwia aranżację według własnego pomysłu. Mieszkania na parterze posiadać będą indywidualne ogródki, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach będą miały balkony i przestronne tarasy, które  pozwolą cieszyć się widokiem na zielone tereny wokół inwestycji.

Mieszkania z widokiem na Park

Tworzenie wyjątkowych przestrzeni, przy wykorzystaniu nowych rozwiązań technologicznych i zapewnianie bezpieczeństwa inwestycji naszych Klientów jest częścią DNA Wawel Service.

Przy tej realizacji również zaproponowaliśmy nowoczesną bryłę budynku, która wykończona zostanie w stonowanych barwach. Zadbano również o aranżację wnętrz przestrzeni wspólnych. Subtelne detale, takie jak płytki na podłogach holu i klatki schodowej w naturalnych odcieniach dopełnią wnętrza, tworząc spokojną i harmonijną przestrzeń.

Co również charakterystyczne dla naszych realizacji zapewniamy dużą powierzchnię terenów zielonych wokół inwestycji oraz urozmaicone formy krzewów i trawników.  Wszystko po to, by umożliwić mieszkańcom przyjemne spędzanie czasu wolnego, odpoczynek i stały kontakt z naturą już na samym osiedlu. Z myślą o najmłodszych na osiedlu są dostępne również wydzielony plac zabaw. 

Mieszkania

 • Cena
  - tys. zł
 • Liczba pokoi
  -
 • Metraż
  - m2
 • Piętro
  -
 • Wyniki:
 • Sortuj

x

Pobierasz katalog inwestycji.
Aby dokończyć, podaj nam swój
adres e-mail.

Danych tych użyjemy wyłącznie do kontaktu
w sprawie oglądanej inwestycji. Możesz być spokojny
o swoją prywatność. Szanujemy ją.

Masz pytania?
Zadzwoń, napisz

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 17:00T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x