Wykończenie mieszkania pod klucz


Wykończenie mieszkania pod klucz to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy, a także gwarancja jakości

W czasach rosnącego tempa życia coraz więcej nabywców mieszkań lub domów jest zainteresowanych zakupem obiektu nadającego się od razu do zamieszkania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze ekipy wykonawcze gwarantują szybkie tempo i wysoką jakość prac, co przekłada się na wieloletnie bezproblemowe użytkowanie oraz zadowolenie klientów.

Dodatkowym atutem dla nabywcy lokalu jest możliwość objęcia gotowego do użytkowania lokalu jednym kredytem hipotecznym i uzyskanie stawki VAT na preferencyjnym poziomie 8%.

Całość usługi objęta jest jedną kompleksową gwarancją udzieloną przez stabilną i solidną firmę z ponad 30-letnim doświadczeniem jaką jest Excellent S.A.

Wykończenie pod klucz to szeroki wachlarz możliwości

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, stworzyliśmy pięć Wariantów Wykończenia Wnętrz Excellent, zróżnicowanych pod względem cenowym i towarowym, na które składają się wszystkie produkty i usługi niezbędne do przekształcenia lokalu ze stanu surowego we wnętrze gotowe do zamieszkania. Propozycje te przeznaczone są na każdą kieszeń, począwszy od zestawów bardzo ekonomicznych, np. do mieszkań pod wynajem, aż po ekskluzywne propozycje dla najbardziej wymagających klientów.

Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z oferty wykończenia mieszkania pod klucz

Niezależnie od potrzeb, każdy z naszych klientów może liczyć na wsparcie i fachowe doradztwo ze strony naszych Koordynatorów Zleceń Inwestycyjnych oraz Projektantów, którzy chętnie pomogą rozwiązać problemy związane z wykończeniem dowolnego wnętrza.


Skontaktuj się z nami:

      Sebastian Zielonka

icon  695 891 243

icon  sebastian.zielonka@excellent.com.pl

 

      Realizacje pod klucz

icon  12 653 53 00

icon  realizacje@excellent.com.pl

 

icon  www.realizacje.com.pl

Masz pytania?
Zadzwoń, napisz

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 17:00T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x