Wykończenie mieszkania pod klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz to dodatkowa usługa, w której tworzymy dla Ciebie przestrzeń, według Twoich potrzeb i preferencji, żebyś mieszkał tak jak chcesz.

Z naszych usług w zakresie wykończenia wnętrz skorzystało już kilka tysięcy klientów i ta liczba przyrasta w szybkim tempie wraz z realizacją nowych inwestycji.  Tak duże zainteresowanie ofertą wynika przede wszystkim z naszego doświadczenia i gwarancji jakości, która jest dla nas priorytetem, a także szybkiego tempa prac. Jeśli chcesz się wprowadzić do swojego nowego mieszkania najszybciej jak to możliwe i pokochać jego wnętrze z chwilą przekroczenia progu, jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Dodatkową zaletą skorzystania z tej usługi jest możliwość objęcia gotowego do użytkowania lokalu jednym kredytem hipotecznym i uzyskanie stawki VAT na preferencyjnym poziomie 8%. Całość prac objęta jest, kompleksową gwarancjąudzieloną przez wykonawcę.

Podobnie jak Ty, nie lubimy ograniczeń

Tworząc projekty i budując sami wybieramy to co najlepsze z przeróżnych możliwości jakie obecnie daje nam rynek materiałów i branża technologiczna. Równie szeroki wybór chcemy zaoferować Tobie na ostatnim etapie, czyli przy wykończeniu wnętrza Twojego domu. Dlatego też proponujemy różne Warianty Wykończenia zróżnicowane pod względem cenowym i materiałowym, na które składają się wszystkie produkty i usługi niezbędne do przekształcenia lokalu ze stanu surowego w Twoje własne wnętrze, gotowe do zamieszkania.  Każdy z wariantów, od ekonomicznego aż po ekskluzywny, zawiera ogrom możliwości, z których możesz wybierać w zależności od własnych preferencji, a ostatnie lata pokazują, że nasza oferta trafi nawet do najbardziej wyszukanego gustu. 

Ty wybierasz jak chcesz mieszkać, my zajmujemy się resztą 

Każdego dnia, nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować klientom kompleksowe wsparcie, od momentu podjęcia decyzji inwestycyjnej, aż do przekazania kluczy do mieszkania. Jesteśmy partnerem, który służy wsparciem, doradza i pomaga rozwiązywać problemy, jeśli się pojawiają w trakcie całego procesu. Zawsze możesz liczyć na naszych doświadczonych Koordynatorów Zleceń Inwestycyjnych oraz Projektantów. Wybierz, jak chcesz mieszkać, a my to zrealizujemy.

Skontaktuj się z nami:

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 17:00Kraków : (12) 376-72-48


Katowice (32) 441-61-48


Email:

Napisz do nas, odpowiemy
x