Piasta Park II z pozwoleniem na użytkowanie

21.05.2020
Piasta Park II z pozwoleniem na użytkowanie Piasta Park II z pozwoleniem na użytkowanie

Budynki Piasta Park II gotowe do użytkowania

Aż 6 miesięcy przed planowanym terminem uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynków w II etapie inwestycji Piasta Park. Państwowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PIMB) formalnie stwierdził, że budynek przeszedł wszystkie kontrole i przyszli mieszkańcy mogą bezpiecznie wprowadzić się do lokali.

Kiedy odbiór kluczy? - Pierwsi klienci odbiorą swoje nowe mieszkania w drugiej połowie czerwca. Oznacza to duży sukces, ponieważ jest to znacznie wcześniej niż planowaliśmy - komentuje Adrian Potoczek, dyrektor sprzedaży i marketingu Wawel Service.

Inwestycja Piasta Park II to kontynuacja popularnego osiedla w krakowskich Mistrzejowicach. Lokalizacja w sąsiedztwie Fortu Mistrzejowice i w Plant Mistrzejowickich w pobliżu zachęca do licznych aktywności i odpoczynku wśród zieleni. Bogata infrastruktura handlowo-usługowej, w tym liczne sklepy, przedszkola i placówki usługowe, zapewniają duże zainteresowanie wśród rodzin z dziećmi, młodych małżeństw, a także inwestorów. Nowoczesne osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta i pozostałymi dzielnicami dzięki pobliskiej pętli tramwajowej i przystankom autobusowym. Osobom zainteresowanym zakupem gotowego mieszkania zalecamy lekki pośpiech, ponieważ w ofercie dewelopera zostało ostatnie kilka mieszkań w tym etapie inwestycji.

Więcej informacji o inwestycji: https://wawel-service.pl/mieszkania-piasta-ii.html

Piasta Park II

Inwestycja Piasta Park II

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x