Bytkowska 2.0 – kontynuacja nowoczesnej inwestycji

25.10.2020
Bytkowska 2.0 – kontynuacja nowoczesnej inwestycji Bytkowska 2.0 – kontynuacja nowoczesnej inwestycji

Miło nam ogłosić, że uruchomiliśmy sprzedaż nowej inwestycji w Katowicach – Bytkowska 2.0. Kameralny kompleks mieszkaniowy powstaje przy ul. Bytkowskiej w dzielnicy Wełnowiec, a jego lokalizacja w sąsiedztwie Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego sprawia, że jest doskonałym miejscem do zamieszkania dla osób ceniących miejski styl życia w otoczeniu natury.

Rozpoczęcie sprzedaży mieszkań Bytkowska 2.0

W ramach inwestycji Bytkowska 2.0 powstaną dwa budynki: 6-piętrowy budynek A oraz 5-piętrowy budynek B. W ofercie znajduje się 158 mieszkań od kawalerek po przestronne 4-pokojowe lokale o powierzchniach 25-85m2. Do każdego z nich przynależeć będzie balkon, taras lub zielony ogródek, a w ramach inwestycji przewidziano 81 komórek lokatorskich oraz 152 miejsca postojowe. Na terenie osiedla powstaną liczne punkty usługowe, aby zapewnić mieszkańcom zaspokojenie najważniejszych potrzeb na wyciągnięcie ręki.

Dlaczego warto wybrać mieszkania na osiedlu Bytkowska 2.0?

Sprzedaż mieszkań Bytkowska 2.0 zlokalizowana jest w spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego, obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne tereny rekreacyjne sprzyjają zwolnieniu tempa, rodzinnemu odpoczynkowi i nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości. Z myślą o najmłodszych na terenie inwestycji powstanie kolorowy plac zabaw. Aby zapewnić najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa, osiedle będzie monitorowane, a każde mieszkanie zostanie wyposażone w wideodomofon.

- W 2016 roku zadebiutowaliśmy na śląskim rynku wprowadzając do sprzedaży 4-etapową inwestycję Bytkowska Park. Osiedle cieszyło się większym zainteresowaniem niż oczekiwaliśmy. W związku z sukcesem sprzedażowym szukaliśmy działek w pobliskiej okolicy, co zaowocowało kontynuacją projektu w postaci inwestycji Bytkowska 2.0. - Adrian Potoczek, dyrektor sprzedaży i marketingu Wawel Service.

Ceny mieszkań zaczynają się od 6 500 zł/m2. Planowany termin realizacji inwestycji to II połowa 2022 r.


W naszej katowickiej ofercie znajduje się także propozycja apartamentowca Dom Przy Filharmonii zlokalizowanego w prestiżowym sąsiedztwie Filharmonii Śląskiej.

Polecamy sprawdzić szczegółowe informacje na temat inwestycji Bytkowska 2.0.Zobacz również

Masz pytania?
Zadzwoń, napisz

Godziny otwarcia
pon — czw: 09:00 - 17:00
pt: 08:00 - 16:00T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x