Bytkowska 2.0 – kontynuacja nowoczesnej inwestycji

25.10.2020
Bytkowska 2.0 – kontynuacja nowoczesnej inwestycji Bytkowska 2.0 – kontynuacja nowoczesnej inwestycji

Miło nam ogłosić, że uruchomiliśmy sprzedaż nowej inwestycji w Katowicach – Bytkowska 2.0. Kameralny kompleks mieszkaniowy powstaje przy ul. Bytkowskiej w dzielnicy Wełnowiec, a jego lokalizacja w sąsiedztwie Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego sprawia, że jest doskonałym miejscem do zamieszkania dla osób ceniących miejski styl życia w otoczeniu natury. Ceny mieszkań zaczynają się od 6 500 zł/m2. Planowany termin realizacji inwestycji to II połowa 2022 r.

W ramach inwestycji Bytkowska 2.0 powstaną dwa budynki: 6-piętrowy budynek A oraz 5-piętrowy budynek B. W ofercie znajduje się 158 mieszkań od kawalerek po przestronne 4-pokojowe lokale o powierzchniach 25-85m2. Do każdego z nich przynależeć będzie balkon, taras lub zielony ogródek, a w ramach inwestycji przewidziano 81 komórek lokatorskich oraz 152 miejsca postojowe. Na terenie osiedla powstaną liczne punkty usługowe, aby zapewnić mieszkańcom zaspokojenie najważniejszych potrzeb na wyciągnięcie ręki.

Lokalizacja w spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego, obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne tereny rekreacyjne sprzyjają zwolnieniu tempa, rodzinnemu odpoczynkowi i nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości. Z myślą o najmłodszych na terenie inwestycji powstanie kolorowy plac zabaw. Aby zapewnić najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa, osiedle będzie monitorowane, a każde mieszkanie zostanie wyposażone w wideodomofon.

- W 2016 roku zadebiutowaliśmy na śląskim rynku wprowadzając do sprzedaży 4-etapową inwestycję Bytkowska Park. Osiedle cieszyło się większym zainteresowaniem niż oczekiwaliśmy. W związku z sukcesem sprzedażowym szukaliśmy działek w pobliskiej okolicy, co zaowocowało kontynuacją projektu w postaci inwestycji Bytkowska 2.0. - Adrian Potoczek, dyrektor sprzedaży i marketingu Wawel Service.

W naszej katowickiej ofercie znajduje się także propozycja apartamentowca Dom Przy Filharmonii zlokalizowanego w prestiżowym sąsiedztwie Filharmonii Śląskiej.

Więcej informacji:
https://wawel-service.pl/mieszkania-bytkowska-2.0.html



Zobacz również

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x