Usługa projektanta w cenie mieszkania

23.10.2020
Usługa projektanta w cenie mieszkania Usługa projektanta w cenie mieszkania

Deweloper Wawel Service przygotował nową promocję dla klientów kupujących mieszkanie w inwestycji Apartamenty Nowa Bonarka. Przyszli właściciele mieszkań otrzymają usługę projektanta gratis.

Promocja na apartamenty Nowa Bonarka

Oferowana przez nas promocja na apartamenty Nowa Bonarka to doskonała okazja dla osób, które pragną zamieszkać w nowoczesnym i funkcjonalnym mieszkaniu. Darmowa usługa projektanta jest na wyciągnięcie ręki!

Inwestycja Apartamenty Nowa Bonarka zlokalizowana jest w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ul. Klonowica. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej (węzeł Wola Duchacka - autobusy: 107, 164, 179, 184, 610), zaplecza handlowo-usługowego (Centrum Handlowe Bonarka, Castorama, Leroy Merlin), opieki medycznej i jednostek edukacyjnych. W sąsiedztwie znajduje się także Rezerwat Przyrody Nieożywionej Bonarka i Kopiec Krakusa – idealne miejsca na weekendowe spacery. W pobliżu nowej inwestycji zlokalizowany jest zespół budynków biurowych Bonarka for Business, w którym siedzibę mają m.in. Lufthansa, VSoft, SolarWinds, State Street. Sprawia to, że zakup mieszkania jest bezpieczną formą lokaty kapitału.

W ofercie zostało już tylko ostatnie 10 gotowych, dwupoziomowych mieszkań. Sprawdź jak wyglądają nowopowstałe apartamenty Nowa Bonarka.

Galeria

Masz pytania?
Zadzwoń, napisz

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 17:00T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x