Na Błonie 106 - gotowe mieszkanie Bronowice

RYTM MIASTA I SPOKÓJ NATURY
Wyszukiwarka mieszkań
Otwórz

Okolica

Zobacz mapę Google

Lokalizacja:

 • 14 min samochodem do Centrum Miasta
 • 6 min samochodem na Błonia Krakowskie
 • 8 min samochodem do Lasku Wolskiego
 • 20 min spacerem do największych korporacji przy Armii Krajowej
 • 4 min spacerem do najbliższego żłobka i przedszkola

Na Błonie 106 to elegancka, nowoczesna inwestycja wybudowana przez Wawel Service w prestiżowej krakowskiej dzielnicy w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W zielonej części Bronowic, w otoczeniu unikalnej przyrody, powstał kameralny budynek z zielonym dachem, który idealnie wkomponuje się w okolicę. Poprzez wygodną i elitarną lokalizację oraz najwyższą jakość wykonania nie tylko każdy mieszkaniec, lecz również każdy inwestor, będzie miał zagwarantowaną korzyść płynącą z zakupu apartamentu.

Zaprojektowany przez naszych architektów budynek jest odzwierciedleniem światowych trendów w branży deweloperskiej, gdzie we wnętrzach pierwsze skrzypce gra filozofia wellbeing. W ofercie znajduje się 29 lokali mieszkaniowych o metrażach w przedziale 38 - 103 m2, dając możliwość dalekiej personalizacji przestrzeni.

Do apartamentów na wyższych kondygnacjach zaprojektowano przestronne balkony, a dla mieszkań na najwyższym piętrze – ogrody na dachu budynku z widokiem na pełne kojącej roślinności otoczenie. Bezpieczeństwo i komfort mieszkańców zawsze stanowią dla nas bezwzględny priorytet, dlatego do ich dyspozycji pozostaje zewnętrzny parking na samochody z zielonym dachem. Zadbaliśmy również o stację ładowania pojazdów elektrycznych i stojaki na rowery. Te rozwiązania to ukłon w stronę pełnej wygody dla mieszkańców.

Jednym z najistotniejszych atutów inwestycji już na etapie wstępnych planów była synergia relaksu w zacisznym sercu Krakowa z bliskością punktów, które mają bezpośredni wpływ na wygodę mieszkańców. Budynek położony jest przy ulicy Na Błonie. Z uwagi na sąsiedztwo ulubionych przez mieszkańców Krakowa i turystów obszarów natury - Lasku Wolskiego czy Krakowskich Błoni oraz dobry dojazd autem do centrum miasta lokalizacja ta stanęła na wysokości naszych założeń i stała się idealna dla tej unikatowej inwestycji. Ta część Krakowa oferuje wszelkie potrzebne na co dzień miejsca – szkoły, sklepy i lokale usługowe. Niespełna godzinę zajmie nam spacer na Stare Miasto a do znajdujących się przy ulicy Armii Krajowej największych w mieście korporacji dotrzemy pieszo w mniej niż 20 minut.

Ta kameralna inwestycja o wysokim standardzie to miejsce dla osób ceniących sobie harmonię pomiędzy odpoczynkiem i miejskim życiem. Marzysz o nowoczesnej enklawie pośrodku zacisznej zieleni? Poznaj Na Błonie 106 i przekonaj się, jak bardzo pokochasz to miejsce.

Dostępne mieszkania na ulicy Na Błonie

 • Cena
  - tys. zł
 • Liczba pokoi
  -
 • Metraż
  - m2
 • Piętro
  -
 • Wyniki:
 • Sortuj

Poznaj inne inwestycje:

x

Pobierasz katalog inwestycji.
Aby dokończyć, podaj nam swój
adres e-mail.

Danych tych użyjemy wyłącznie do kontaktu
w sprawie oglądanej inwestycji. Możesz być spokojny
o swoją prywatność. Szanujemy ją.

Masz pytania?
Zadzwoń, napisz
Napisz do nas, odpowiemy
x