Osada Czorsztyn

Twój dom nad jeziorem
demo

Okolica

Zobacz mapę Google

Lokalizacja:

 • 2 min prywatna plaża z przystanią żeglarską
 • 25 min tramwaj wodny Czorsztyn- Niedzica
 • 15- 20 min zamek w Czorsztynie oraz Niedzicy
 • 40 min uzdrowisko Szczawnica
 • 30 min wyciąg narciarski Białka Tatrzańska- Kotelnica
 • 1,5h rowerem na Turbacz
 • 45 min rowerem wieża widkowa na Lubaniu 

Osada Czorsztyn- Twój drugi dom nad Jeziorem

U zbiegu trzech pasm górskich, nad Jeziorem Czorsztyńskim w miejscowości Maniowy w gminie Czorsztyn stworzono domy, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością i otwiera się na piękny krajobraz. Osada Czorsztyn zaprasza na swój III etap inwestycji całorocznych domów. To idealne połączenie tradycyjnego, góralskiego stylu architektury, nowoczesności i najwyższej klasy materiałów. 

Tu tradycja łączy się z nowoczesnością

Nasi architekci dołożyli wszelkich starań, aby Osada Czorsztyn stała się wymarzoną przestrzenią do relaksu. Inspiracje czerpali z góralskiej architektury i przyrody, która otacza to miejsce. Budynek nawiązuje do tradycyjnego budownictwa góralskiego. Konstrukcja budynku jest realizowana przez najlepszych cieśli i budowniczych z Podhala. Wykonany z drewnianych płazów klejonych posiada prostą kubaturę, wzbogaconą o dużych rozmiarów taras oraz panoramiczne okna. Góralski charakter, naturalne materiały: drewno i kamień - wspaniale współgrają ze szkłem.

We wnętrzu każdego domu, nowoczesna estetyka przeplata się z tradycyjnymi drewnianymi elementami. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że dom jest komfortowy, dodatkowo każdy z mieszkańców będzie mógł naładowć tu swoje auto elektryczne. Dom o metrażu 126 m2, składa się z salonu z tarasem, jasnej kuchni, dwóch łazienek, trzech sypialni, gabinetu oraz garderoby.

Pozwól sobie na odpoczynek

Kompleks komfortowych domów jednorodzinnych zlokalizowany jest w jednej z najpiękniejszych części Polski, na pograniczu Tatr, Gorców i Pienin. Bliskość szczytu Trzy Korony, spływ przełomem Dunajca, wycieczki do zamków w Czorsztynie i Nidzicy, sąsiedztwo licznych szlaków górskich i ścieżek rowerowych, oferują nieograniczone możliwości rekreacji. Dodatkową atrakcją regionu jest bliskość tras narciarstwa klasycznego oraz biegowego. Góry to nie wszystko, do kompleksu przynależy również fragment plaży przy której jest przystań żeglarska. Okolica daje mnóstwo możliwości na rekreację i sport przez cały rok.

Wyjątkowa ostoja ciszy i spokoju 

Osada Czorsztyn to również idealne miejsce do relaksu. Z okien domu rozciąga się piękna panorama, która pozwala cieszyć oko krajobrazem i odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. W celu zadbania o zrównoważony rozwój osiedla, dbałość o ład urbanistyczny i zabezpieczenie stref widokowych zostało powołane Stowarzyszenie " Przyjaciele Jeziora". Celem działania stowarzyszenia jest również prawne zagwarantowanie wszystkim mieszkańcom ciszy i spokoju, dzięki wprowadzeniu zakazu najmu krótkoterminowego oraz działalności usługowej branży rozrywkowej i hotelowej. Urok polskich gór i niezapomniany klimat sprawiają, że każdy kto choć raz odwiedził Osadę Czorsztyn uznaje ją za magiczne miejsce i chce do niej wracać.

Inwestycja jest oddalona od Krakowa tylko o 100 km. Zapraszamy do wizyty – poczuj klimat tego miejsca!

Dziennik budowy

Domy

 • Cena
  - tys. zł
 • Liczba pokoi
  -
 • Metraż
  - m2
 • Piętro
  -
 • Wyniki:
 • Sortuj

x

Pobierasz katalog inwestycji.
Aby dokończyć, podaj nam swój
adres e-mail.

Danych tych użyjemy wyłącznie do kontaktu
w sprawie oglądanej inwestycji. Możesz być spokojny
o swoją prywatność. Szanujemy ją.

Masz pytania?
Zadzwoń, napisz

Godziny otwarcia
pon — czw: 09:00 - 17:00
pt: 08:00 - 16:00T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x