Mieszkania gotowe w tym roku

Mieszkania

 • Cena
  - tys. zł
 • Liczba pokoi
  -
 • Metraż
  - m2
 • Piętro
  -
 • Wyniki:
 • Sortuj

Popyt na gotowe mieszkania w Polsce jest bardzo duży i niezależnie od sytuacji gospodarczej, wciąż wiele rodzin poszukuje własnego kąta do zamieszkania, lub też inwestuje środki w mieszkania celem wynajmu lub dalszej odsprzedaży. Jedną z największych obaw przyszłych inwestorów jest konieczność zakupu mieszkań, które są jeszcze w fazie planowania i nie zostały wybudowane. Deweloperzy najczęściej rozpoczynają sprzedaż lokali jeszcze przed przysłowiowym wbiciem pierwszej łopaty. W związku z tym, wielu klientów ma pewnego rodzaju obawy przed kupnem mieszkania, którego fizycznie jeszcze "nie ma". Dlatego jeśli nie jesteś do końca pewien - warto skierować swoje poszukiwania na gotowe mieszkania do odbioru.

Mieszkania gotowe do odbioru - Kraków i Katowice

Zakup mieszkania od dewelopera jest zabezpieczony wieloma prawnymi regulacjami, dlatego też można czuć się bezpiecznie niezależnie od etapu realizacji całej inwestycji. Warto też, w trakcie poszukiwania mieszkania, dokonać analizy dostępnych deweloperów i skorzystać z oferty firm o ugruntowanej pozycji i wielu zrealizowanych inwestycjach. Przykładem takiego dewelopera jest Wawel Service. Jeśli poszukujesz mieszkania "na już" - chcesz szybko zmienić lokal zamieszkania, lub zainwestować wolne środki - warto skorzystać z naszej oferty gotowych mieszkań na sprzedaż w Krakowie i w Katowicach.

Gotowe mieszkania w Krakowie i w Katowicach

Jeżeli chodzi o dostępność mieszkań gotowych, Kraków i Katowice to bardzo wymagające rynki. Mieszkania sprzedają się stosunkowo szybko, ale zawsze w ofercie najbardziej sprawdzonych deweloperów znajdą się lokale, które można kupić gotowe - "od ręki". Mieszkania gotowe do odbioru w Katowicach czy Krakowie, to z jednej strony świetne lokale rodzinne, spełniające wymogi i oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a z drugiej strony gotowe mieszkania idealne pod wynajem.

Zobacz nasze wszystkie mieszkania:

Masz pytania?
Zadzwoń, napisz

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 17:00T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x