Kredyt pomostowy

Magdalena Pochroń,
Ekspert Kredytowy

Z wykształcenia ekonomistka. Od ponad 20 lat działa aktywnie w branży finansowej. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała w bankowości oraz firmach pośrednictwa finansowego. Jako Doradca Kredytowy pomaga Klientom Wawel Service w uzyskaniu kredytu hipotecznego na dom lub mieszkanie na potrzeby własne, jak i w celach inwestycyjnych.

Towarzyszy Klientom od momentu wyboru oferty, aż do finalizacji umowy z bankiem. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z dobrą znajomością banków oraz wypracowanymi przez lata kontaktami sprawiają, że cały proces kredytowy przebiega szybko i sprawnie.

Na co dzień aktywna i pozytywnie nastawiona do życia. Z takim samym zaangażowaniem stara się pomóc Klientom w spełnianiu marzeń o własnym domu.

„ Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z dobrą znajomością banków oraz wypracowanymi przez lata kontaktami sprawiają, że cały proces kredytowy przebiega szybko i sprawnie. Moi Klienci potwierdzają, że niejednokrotnie udało mi się znaleźć rozwiązanie tam, gdzie nikt inny go nie znajdował ."

Mateusz Modelski,
Ekspert Kredytowy

Z branżą finansową związany jest od początku swojej drogi zawodowej. Karierę w bankowości rozpoczął w banku. Od 2008 r. zajmuje się wsparciem finansowania dla zakupu nieruchomości. Jako Doradca Kredytowy, od 2010 roku, pomagam Klientom Wawel Service w uzyskaniu kredytu hipotecznego na domy, mieszkania, lokale użytkowe oraz ich remonty i wykończenie.

Prywatnie świeżo upieczony ojciec, miłośnik książek i dobrej kuchni.

"W swojej pracy dbam nie tylko o sam efekt, czyli uzyskanie finansowania nieruchomości. Dużą wagę przykładam do tego, by wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu, były dla Klienta jasne i całkowicie zrozumiałe. Z chęcią odpowiadam na pytania i rozwiewam wszelkie wątpliwości".

Na czym polega kredyt pomostowy?

  • Zaciągasz potrzebną kwotę na zakup nieruchomości.
  • Spłacasz kredyt jedynie przez kilka miesięcy potrzebnych do sprzedaży starej nieruchomości lub zakończenia remontu nowej.
  • Sprzedajesz dotychczasowe mieszkanie i spłacasz całość lub też określoną część kredytu.

Czy warto wziąć kredyt pomostowy?

Zalety pożyczki pomostowej:

  • Raty tylko przez kilka miesięcy
  • Bez wielokrotnych przeprowadzek
  • Bez wynajmowania nieruchomości czy narzucania się rodzinie
  • Bez pośpiechu i stresu

Sprawdź również inne formy finansowania zakupu nieruchomości!

Masz pytania?
Zadzwoń, napisz

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 17:00T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x