POZNAJ AKTUALNE OFERTY KREDYTOWE
ORAZ ELASTYCZNY SYSTEM PŁATNOŚCI

POZNAJ AKTUALNE OFERTY KREDYTOWE ORAZ ELASTYCZNY SYSTEM PŁATNOŚCI

FINANSOWANIE

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG NASZYCH DORADCÓW KREDYTOWYCH ?

Zakup nieruchomości zazwyczaj wiąże się ze znaczną inwestycją kapitału i potrzebą pozyskania finansowania za pośrednictwem banku, dlatego też oferujemy Państwu pełne wsparcie doświadczonych doradców kredytowych, którzy wykorzystując swoją wiedzę i kompetencje pomogą zdobyć potrzebne środki, wybierając razem z Państwem najkorzystniejszą z dostępnych ofert. Zapewniamy w ten sposób naszym Klientom komfort i bezpieczeństwo również na tym etapie realizacji marzenia o własnej nieruchomości.

Gwarantujemy kompleksowe wsparcie przy indywidualnym podejściu do każdego zlecenia. Nasza dokładność, pełne zaangażowanie i profesjonalizm to znacznie szybsze i sprawniejsze przeprowadzenie całego procesu, a co najważniejsze Państwa spokój i konieczność tylko niezbędnego zaangażowania przy dokonywaniu formalności.

Nieustannie pracujemy na zaufanie naszych klientów, skorzystanie z naszych usług to bezpieczny i sprawdzony sposób na pozyskanie środków potrzebnych do sfinansowania inwestycji.
Przeprowadziliśmy tą drogą już setki klientów i chętnie będziemy służyć wsparciem również Państwu!

JAK POMAGAJĄ EKSPERCI FINANSOWI?

Wieloletnia działalność w branży finansowej oraz doświadczenie na rynku nieruchomości sprawia, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie pozyskiwania kredytów hipotecznych. Oferujemy Państwu kompleksową pomoc, służymy wiedzą i zaangażowaniem w celu znalezienia rozwiązania, które będzie najlepiej dopasowane do Państwa planów.

Wyjaśniamy wszelkie zawiłości umów kredytowych i płynnie przeprowadzamy przez cały proces związany z pozyskaniem finansowania. Pracujemy dla Państwa!

NA
SPOTKANIU

1

Przedstawimy i porównamy kilkanaście ofert z różnych banków.

PO
SPOTKANIU

2

Pomożemy Ci wypełnić niezbędne dokumenty, a także złożyć wnioski kredytowe.

PROCEDOWANIE
WNIOSKU

3

Nadzorujemy cały proces przyznawania kredytu.

DECYZJA
BANKU

4

Poinformujemy Cię o decyzji i umówimy na podpisanie umowy.

WYPŁATA
ŚRODKÓW

5

Dopilnujemy uruchomienia kredytu i wypłaty środków na konto.

MAGDALENA POCHROŃ

Z wykształcenia ekonomistka. Od ponad 20 lat działa aktywnie w branży finansowej. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała w bankowości oraz firmach pośrednictwa finansowego. Jako Doradca Kredytowy pomaga Klientom Wawel Service w uzyskaniu kredytu hipotecznego na dom lub mieszkanie na potrzeby własne, jak i w celach inwestycyjnych.

Towarzyszy Klientom od momentu wyboru oferty, aż do finalizacji umowy z bankiem. Na co dzień aktywna i pozytywnie nastawiona do życia. Z takim samym zaangażowaniem stara się pomóc Klientom w spełnianiu marzeń o własnym domu.

„ Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z dobrą znajomością banków oraz wypracowanymi przez lata kontaktami sprawiają, że cały proces kredytowy przebiega szybko i sprawnie. Moi Klienci potwierdzają, że niejednokrotnie udało mi się znaleźć rozwiązanie tam, gdzie nikt inny go nie znajdował ."

MATEUSZ MODELSKI

Z branżą finansową związany jest od początku swojej drogi zawodowej. Karierę rozpoczął w banku. Od 2008 r. zajmuje się wsparciem finansowania dla zakupu nieruchomości. Jako Doradca Kredytowy, od 2010 roku, pomaga Klientom Wawel Service w uzyskaniu kredytu hipotecznego na domy, mieszkania, lokale użytkowe oraz ich remonty i wykończenie. 
Prywatnie świeżo upieczony tata, miłośnik książek i dobrej kuchni. 
"W swojej pracy dbam nie tylko o sam efekt, czyli uzyskanie finansowania nieruchomości. Dużą wagę przykładam do tego, by wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu, były dla Klienta jasne i całkowicie zrozumiałe. Z chęcią odpowiadam na pytania i rozwiewam wszelkie wątpliwości". 

KALKULATOR ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ

Przygotowaliśmy wygodny kalkulator, przy pomocy którego w łatwy sposób mogą Państwo sprawdzić aktualną zdolność kredytową.

Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, jako wstępnego kroku przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej.
Niemniej zapraszamy również do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ, NAPISZ

Godziny otwarcia

pon - pt: 09:00 - 17:00

T: (12) 376-72-48

E: sprzedaz@wawel-service.pl

Biuro sprzedaży:

Wawel Service

Plac Na Groblach 21

31-101 Kraków

UZUPEŁNIJ FORMULARZ, SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

Napisz do nas, odpowiemy
x