Z wielką przyjemnością ogłosiliśmy wyniki konkursu architektonicznego współorganizowanego przez Wawel Service i Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej!

09.04.2019
Z wielką przyjemnością ogłosiliśmy wyniki konkursu architektonicznego współorganizowanego przez Wawel Service i Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej! Z wielką przyjemnością ogłosiliśmy wyniki konkursu architektonicznego współorganizowanego przez Wawel Service i Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej!

Aż trudno uwierzyć, że ten czas zleciał tak szybko! Ponad rok temu, 18 stycznia 2018 r. Wawel Service nawiązał współpracę z Politechniką Krakowską w celu organizacji studenckiego konkursu na projekt pawilonu wielofunkcyjnego. Efemeryda_2019.

 

23 marca 2018 r. odbyło się wręczenie nagród laureatom pierwszego etapu konkursu.

 

28 lutego 2019 r. zorganizowaliśmy spotkanie z udziałem ekspertów firmy Viessmann, Łukaszem Sajewiczem, oraz architektem Przemysławem Rogulą z Air Cube Design. Był to element przygotowania zespołów konkursowych do realizacji tego trudnego projektu.   

 

7 marca 2019 r. miało miejsce kolejne spotkanie z ekspertami. Tym razem studentom biorącym udział w konkursie, zagadnienia techniczne i biznesowe przybliżali Business Development  Engineer Firmy Grenton POLSKA, Pan Michał Strzępka, oraz Pan Maciej Górka - Dyrektor departamentu rozwoju firmy Home Broker.

 

Tymczasem wczoraj, zakończyliśmy 2., ostatni etapu konkursu Efemeryda!

 

Rozdanie laureatom nagród ufundowanych przez Wawel Service, to nie koniec. To dopiero początek naszej współpracy. Od dziś, Wawel Service we współpracy z Politechniką Krakowską przystąpi do realizacji zwycięskiego projektu!

Szczegóły konkursu można zobaczyć na stronie :http://sasiedzkaprzestrzen.pl/ 

 

 Autor zdjęć  Jan Zych 

Masz pytania?
Zadzwoń, napisz

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 17:00


T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x