Rozpoczynamy budowę II etapu inwestycji Willa Sowiniec

21.02.2013

Wawel Service rozpoczyna prace przy budowie II etapu kompleksu mieszkaniowego Willa Sowiniec na Woli Justowskiej w Krakowie. Osiedle tworzyć będzie zespół czternastu domów z ogrodami japońskimi. Pierwszy etap inwestycji oddano do użytku w lipcu 2012.

Willa Sowiniec – znaczący adres

Inwestycja Willa Sowiniec to luksusowa enklawa 14 budynków apartamentowych oraz jednorodzinnych, adresowana do wymagających klientów. Nowoczesny zespół mieszkaniowy usytuowany jest w dzielnicy Wola Justowska - niespełna 2 km od Willi Decjusza. Inwestycja wpisuje się architektonicznie w charakter dzielnicy, rozplanowana jest tak, by zapewnić mieszkańcom jak najwięcej prywatności. W lipcu 2012 r. oddano do użytku pierwsze gotowe apartamenty.

Kompleks wyróżnia się podwyższonym standardem i funkcjonalnym rozkładem mieszkań. W każdym z 14 domów znajdzie się do 4 jedno- i dwupoziomowych apartamentów o metrażach od 60 do 200 mkw. Lokale zlokalizowane na parterze posiadać będą dodatkową kondygnację w przyziemiu oraz ogród, a apartamenty na piętrze – oszklone poddasze z tarasem. Powierzchnia użytkowa domów jednorodzinnych wyniesie od 200 do 300 mkw. Zadbaliśmy o każdy, najdrobniejszy szczegół. Nowoczesna forma architektoniczna i szlachetne materiały wykończeniowe: kamień, drewno, szkło podkreślają prestiżowy charakter miejsca nawiązując równocześnie do wszechobecnej tu natury – informuje Rafał Krzywda z Wawel Service.

Willa Sowiniec

Ogrody japońskie - enklawa ciszy i spokoju

Swoją wyjątkowość Willa Sowiniec zawdzięcza wspaniałym ogrodom zaprojektowanym w stylu japońskim, które przynależeć będą do apartamentów zlokalizowanych na parterze. Wybierając ogrody japońskie chcieliśmy kontynuować tradycje sztuki ogrodowej na Woli Justowskiej w jej najbardziej wykwintnym wydaniu. To właśnie przy Willi Decjusza powstały w XVI w. jedne z pierwszych ogrodów w Polsce, budzące zachwyt mistrzostwem wykonania – dodaje Rafał Krzywda z Wawel Service. Mieszkańcy Wilii Sowiniec będą mogli uciszyć myśli i ukoić emocje spędzając czas w indywidualnie zaaranżowanych japońskich ogrodach.

Do współpracy przy projektowaniu ogrodów japońskich dla lokatorów oraz zielonych części wspólnych zaproszono architektów, ogrodników oraz artystę – Ryszarda „Ryha” Paprockiego. Deweloper zadbał o sprawną i bezkolizyjną komunikację wewnątrz osiedla (osobne wejścia, winda zewnętrzna) oraz dobry dojazd. W podziemiu znajdą się miejsca parkingowe i garaże, zaplanowano również miejsca postojowe na poziomie parteru. Teren Willi Sowiniec jest ogrodzony i monitorowany.

Willa Sowiniec wnętrze

Apartamenty dla wymagających

Bogata w zieleń okolica, dobra infrastruktura oraz wykończone przy użyciu najlepszych materiałów budynki - to najlepsze połączenie. Wola Justowska od zawsze kojarzy się z luksusem, prestiżem i wyjątkowością. By sprostać oczekiwaniom osób, które wybrały właśnie to miejsce jako idealne do zamieszkania, musieliśmy postawić na najwyższą jakość – komentuje Rafał Krzywda z Wawel Service.Prace związane z realizacją drugiego etapu kompleksu mieszkaniowego Willa Sowiniec rozpoczną się już w II kwartale br.

Więcej informacji o inwestycji „Willa Sowiniec” można znaleźć TUTAJ

Logo Willa Sowiniec

Zobacz również

Wchodzimy do naszego nowego lokum, a tam – puste ściany, szara wylewka na podłodze (ewentualnie gumolit), brak drzwi i oświetlenia. Ogromne pole do po...
15.02.2013

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x