Promocja! Metr mieszkania gratis od Wawel Service

14.02.2013

97. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań odbędzie się w nowej lokalizacji - Centrum Targowym Chemobudowa, mieszczącym się przy ul. Klimeckiego 14. Zmienia się jednak nie tylko lokalizacja największej imprezy branży nieruchomości w Krakowie, na rynku mieszkaniowym w 2013 roku również czekają nabywców spore zmiany. Właśnie dlatego warto udać się na Giełdę i poznać aktualne oferty Wawel Service!

Metr mieszkania gratis od Wawel Service

Z okazji inauguracji Giełdy w nowej lokalizacji przygotowaliśmy dla naszych Klientów specjalną ofertę – promocję „metr mieszkania gratis”. Jeśli podczas targowego weekendu Klient zarezerwuje mieszkanie w dowolnej inwestycji Wawel Service, dostanie upust na całe mieszkanie odpowiadający cenie za metr kwadratowy danego lokum. Przykładowo jeśli zdecyduje się na mieszkanie za 5000zł/m2 otrzyma upust w wysokości 5000zł na całość nieruchomości- tłumaczy Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży Wawel Service. - W taki sposób można nabyć mieszkania w naszej najnowszej inwestycji – komfortowej Willi Sowiniec na Woli Justowskiej – dodaje.

Wawel Service jako jeden z nielicznych deweloperów przygotował również ofertę dla Klientów zainteresowanych dopłatami NFOŚiGW do kredytu hipotecznego na zakup domów energooszczędnych. Podczas Giełdy deweloper zaprezentuje osiedle energooszczędnych domów jednorodzinnych – Dom dla Każdego w podkrakowskich Michałowicach i Niepołomicach oraz energooszczędne osiedla wielorodzinne przy ul. Borkowskiej. W domach wykorzystywane są tzw. zielone źródła energii: fotowoltaika, pompy ciepła, systemy rekuperacji - dzięki temu zużywają one mniej energii niż budowane w technologii tradycyjnej.

Po szczegółowe informacje na temat energooszczędnych domów oraz dopłat do kredytów zapraszamy do stoiska Wawel Service.

Nowa miejsce - nowa jakość Giełdy

Każdy uczestnik Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy zawierający podstawowe informacje o targach, szczegółowy plan stoisk oraz listę wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi.

Symboliczny bilet wstępu na imprezę, będzie równocześnie kuponem rabatowym umożliwiającym zakup towarów do wykończenia lub wyposażenia mieszkania w promocyjnych cenach. W wyborze najlepszej oferty pomogą odwiedzającym eksperci. Impreza potrwa od soboty (10.00 - 17.00) do niedzieli (10.00 - 17.00).

Serdecznie zapraszamy do stoiska Wawel Service!

 Logo Giełdy

97. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Centrum Targowe Chemobudowa

ul. Klimeckiego 14, Kraków

Zobacz również

W dniach 23-24 lutego odbędzie się kolejna - wiosenna edycja Targów redNet w Krakowie. Wawel Service przygotował  darmowe wejściówki na tę wspani...
12.02.2013

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x