Inwestycja Klonowica w Rankingu Wojna Domowa 2013

06.02.2013

Rozpoczęła się Wojna Domowa 2013 - ranking inwestycji deweloperskich serwisu otoDom.pl oraz portalu Bankier.pl. Celem akcji jest wyłonienie najciekawszych inwestycji mieszkaniowych 2013 roku. W wyścigu do tytułu Inwestycji Roku 2013 startuje projekt Wawel Service – Klonowica.

Wojna Domowa 2013 to pierwsza edycja rankingu inwestycji deweloperskich organizowana przez serwis Otodom.pl oraz portal Bankier.pl. Internauci będą wybierać inwestycje na zasadach popularnej gry karcianej. Inwestycja, którą użytkownik uzna w danej bitwie za silniejszą, wygrywa i zyskuje punkt, który będzie liczył się do ostatecznego rankingu. Głosujący ocenią zarówno wygląd zewnętrzny i atrybuty inwestycji: bliskość terenów zielonych, udogodnienia dla dzieci i rodziców czy jakość wyposażenia mieszkań.

Inwestycje najpopularniejsze wśród internautów zostaną poddane pod obrady jury. Eksperci ocenią budynki i przyznają nagrody w czterech kategoriach: Najlepsza inwestycja prorodzinna, Najbardziej prestiżowa inwestycja, Najlepszy projekt architektoniczny oraz Inwestycja przyjazna środowisku. Głosować można tutaj: http://wojnadomowa.otodom.pl/

W wyścigu do tytułu Inwestycji Roku 2013 w powyższych kategoriach startuje projekt Wawel Service – Klonowica!

Klonowica

Dlaczego warto zagłosować właśnie na Klonowica?

Przyjazna rodzinie infrastruktura. Osiedle Klonowica znajduje się przy ul. Sebastiana Klonowica na Woli Duchackiej, w odległości ok. 800 metrów od centrum handlowego Bonarka. Niezliczona ilość sklepów, hipermarketów (Auchan) pozwoli mieszkańcom zaspokoić wszystkie potrzeby dnia codziennego. O potrzeby edukacyjne dzieci i młodzieży zadbają położone w pobliżu inwestycji przedszkole, trzy szkoły podstawowe, gimnazjum oraz szkoła zawodowa.

Dogodna komunikacja z Centrum. Najbliższe otoczenie Klonowica to pagórkowaty obszar usytuowany pomiędzy miejskimi arteriami komunikacyjnymi: ul. Turowicza, Kamieńskiego, Witosa, Nowosądecka. Takie położenie pozwoli na szybkie dotarcie do niemal każdego miejsca w Krakowie, zarówno transportem własnym, jak i komunikacją miejską.

Spokojna okolica i bliskość terenów zielonych. Budynek usytuowany zostanie w spokojnej okolicy, w otoczeniu domków jednorodzinnych, w pobliżu terenów rekreacyjnych: Rezerwatu Przyrody Nieożywionej Bonarka oraz Kopca Krakusa. Oba te miejsca urzekają swym pięknem o każdej porze roku.

Oddaj swój głos na inwestycję Klonowica! Więcej o inwestycji tutaj!

W rankingu Wojna Domowa 2013 głosować można do marca 2013 r. Atrakcyjne nagrody dla głosujących! 

Zobacz również

To chyba najprzyjemniejszy moment całego przedsięwzięcia. Kiedy klucze lądują w naszych rękach i mamy pewność, że od teraz już tylko my jesteśmy odpow...
06.02.2013

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x