Wawel Service sponsorem klubu narciarskiego Glosator

07.11.2012

Firma Wawel Service od lat czynnie wspiera młodych sportowców. Dzięki pomocy sponsora, na lodowcu Stubai w Austrii odbyło się pierwsze w tym sezonie zgrupowanie dla sekcji narciarskiej Klubu Sportowego „Glosator”.

Glosator to klub sportowy, działający przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie, w którym dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje sportowe zainteresowania. Wiodącą jednostką jest tu sekcja narciarska, której działalność już od trzech sezonów wspiera finansowo Wawel Service.

Pieniądze otrzymywane od darczyńców są bezpośrednio wydatkowane na potrzeby młodych sportowców - służą dofinansowaniu wyjazdów, potrzebnego sprzętu, jak i sfinansowaniu różnego typu nagród. Przychylność ze strony Wawel Service jest ogromna, a wkład, który od nich otrzymujemy, to znacząca część naszego budżetu. – potwierdza Dariusz Ryskala, kierownik sekcji narciarskiej Klubu „Glosator”. Dzięki wsparciu Wawel Service, na lodowcu Stubai w Austrii odbyło się pierwsze w tym sezonie zgrupowanie dla sekcji narciarskiej KS Glosator. W wyjeździe uczestniczyło 7 młodych zawodników oraz dwóch trenerów: Dariusz Ryskala oraz Szymon Szewczyk.

- Od lat podejmujemy działania na rzecz dzieci. Cieszymy się, że dzięki naszemu wsparciu, młodzież może rozwijać się również w obszarze sportu. Dzięki temu realizujemy także pasję, jaką dla sporej części pracowników naszej firmy jest jazda na nartach -  dodaje Grzegorz Grzyb, prezes TBS Wawel Service.

Zobacz również

Relacja z Dni Otwartych inwestycji „Apartamenty na Mokotowie” Relacja z Dni Otwartych inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”
W miniony weekend inwestycja „Apartamenty na Mokotowie” przy ul. Rolnej 179 w Warszawie otworzyła swoje drzwi zapraszając na pierwsze po oddaniu do uż...
31.10.2012

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 17:00


T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x