„Borkowska” - Osiedle Przyjazne Dzieciom zaprasza na Dzień Otwarty

23.10.2012

W sobotę 27 października, firma Wawel Service organizuje na krakowskim osiedlu „Borkowska” Dzień Otwarty. To doskonała okazja dla zainteresowanych kupnem mieszkania w ramach "Rodziny na swoim". Na specjalne atrakcje mogą liczyć także najmłodsi.

W ostatnią sobotę października (27.10), w godzinach od 10.00 do 16.00 klienci zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli zobaczyć jak wygląda inwestycja Wawel Service zlokalizowana przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Dlaczego warto przyjść na Dzień Otwarty? Odwiedzający będą mogli liczyć na specjalne warunki cenowe na zakup mieszkania w tej inwestycji. Jesienne miesiące to już naprawdę ostatni moment na skorzystanie z programu „Rodzina na swoim”, który wygasa wraz z końcem 2012 roku. Podczas Dnia Otwartego warto zapytać naszych doradców o „Rodzinę na swoim” w inwestycji „Borkowska” – zaprasza Piotr Kijanka, Dyrektor Działu Sprzedaży Wawel Service.

Podczas Dnia Otwartego na odwiedzających czekać będą konsultanci Wawel Service, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją. Dodatkowo, klienci zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli skorzystać z darmowych porad ekspertów finansowych. W programie imprezy przewidziano również atrakcje dla dzieci: kącik rysunkowy i smaczny poczęstunek.

Inwestycja „Borkowska” to trzy czterokondygnacyjne budynki mieszkalne, w których znajdą się jasne, funkcjonalne mieszkania. Przemyślany układ ciągów spacerowych, dziedzińce wypełnione zielenią, place zabaw dla dzieci oraz wydzielone ogródki przyległe do mieszkań usytuowanych na parterze, zaprojektowane zostały tak, aby rodzinom z dziećmi mieszkało się tutaj bezpiecznie i komfortowo.

Skoncentrowana w tym miejscu nowa zabudowa zapewnia przyjazne sąsiedztwo i rozbudowaną infrastrukturę miejską ze sklepami, przedszkolem, szkołą publiczną i prywatną, szkołą języków obcych, gabinetami lekarskimi i pięknym parkiem. Inwestycja „Borkowska” od początku cieszy się największym zainteresowaniem naszych Klientów - rodziców. To inwestycja, o której z dumą możemy powiedzieć - osiedle przyjazne dzieciom - mówi Piotr Kijanka, Dyrektor Działu Sprzedaży Wawel Service. Osiedlu „Borkowska” patronuje Portal Ciążowy.pl. 

 

Więcej informacji o mieszkaniach Wawel Service i rodzinnym osiedlu „Borkowska”: www.wawel-service.pl.

 

Zobacz również

27. i 28. października Wawel Service zaprasza na Dni Otwarte „Apartamentów na Mokotowie” -  kameralnego apartamentowca przy ul. Rolnej 179 w...
20.10.2012

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x