Dni Otwarte inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”

20.10.2012

Wawel Service zaprasza na Dni Otwarte „Apartamentów na Mokotowie” -  kameralnego apartamentowca przy ul. Rolnej 179 w Warszawie.   

27. i 28. października wszyscy zainteresowani mieszkaniem w tej inwestycji będą mogli obejrzeć gotowe mieszkania, poznać szczegóły oferty oraz liczyć na specjalne warunki cenowe.

W ostatni weekend października (27-28), w godzinach od 10.00 – 17.00 klienci zainteresowani zakupem mieszkania i przyszli mieszkańcy będą mogli zobaczyć jak wygląda od środka inwestycja „Apartamenty na Mokotowie” zlokalizowana przy ul. Rolnej 179 w Warszawie. Odwiedzający będą mieli szansę obejrzeć gotowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na początku września br. inwestycja została przekazana do użytkowania.

Podczas Dni Otwartych na odwiedzających czekać będą konsultanci Wawel Service, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją. Dodatkowo, klienci zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli na miejscu porozmawiać z doradcą finansowym, określić swoją zdolność kredytową i poznać przybliżoną wysokość rat za wybrane mieszkanie. Dlaczego jeszcze warto przyjść na Dni Otwarte? Odwiedzający będą mieli możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty cenowej. Tylko w dniach 27 i 28 października klienci, którzy zdecydują się na zakup otrzymają rabat w wysokości do 20% na mieszkania w inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”!

„Apartamenty na Mokotowie” to kameralny obiekt, w którym znajdują się mieszkania o podwyższonym standardzie. Do sprzedania pozostało jeszcze 19 mieszkań o metrażach: od 42 do 159 m2. Wszystkie wyposażone są w tarasy lub loggie. Na najwyższych kondygnacjach przewidziane zostały mieszkania dwupoziomowe z prywatnymi tarasami. Budynek zaprojektowany na planie dwóch prostokątów otwiera się w kierunku południowo-zachodnim na zielony dziedziniec. Nowoczesna forma architektoniczna i szlachetne materiały wykończeniowe: kamień, drewno, szkło podkreślają prestiżowy charakter miejsca zachowując ciepłą atmosferę wnętrza.

W podziemiach znajduje się garaż z miejscami postojowymi dla mieszkańców i ich gości, oraz komórki lokatorskie. W budynku są 2 windy komunikujące ze sobą wszystkie kondygnacje. W apartamentowcu zapewniona jest całodobowa ochrona.

W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim oraz lokale wykończone pod klucz. Do dyspozycji mieszkańców jest również architekt wnętrz, który pomoże zaaranżować przestrzeń nowego lokum i nadać mu niepowtarzalny charakter.

 

Więcej informacji o mieszkaniach Wawel Service i inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”: www.wawel-service.pl oraz www.apartmentynamokotowie.pl

Zobacz również

Niezmiernie nam miło poinformować, że po raz kolejny firma Wawel Service otrzymała wyróżnienie w kategorii „Przyjazny Wystawca” wrześniowych Targów re...
09.10.2012

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x