Zamień stare na nowe na Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań

22.06.2012

W dniach 14 i 15 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań. Jest to cykliczna impreza targowa branży nieruchomości organizowana przez SBDINM. Obecność zapowiedziało do tej pory już 45 wystawców - deweloperów, biur pośrednictwa, banków i instytucji finansowych działających narynku nieruchomości.

Zainteresowani kupnem mieszkania: obecność obowiązkowa

Giełda, organizowana przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, odbędzie się w hali PTG „Sokół” przy ul. Piłsudskiego 27. Wstęp na imprezę możliwy będzie w sobotę od 10 do 17 i w niedzielę od 10 do 16. Zainteresowani kupnem mieszkania w Krakowie będą mieli szansę w jednym miejscu spotkać się z deweloperami, poznać najnowsze inwestycje, wynegocjować najlepsze warunki zakupu nieruchomości oraz skorzystać z niespotykanych poza targami ofert lub warunków finansowania nowego mieszkania. Co nowego zaproponują odwiedzającym krakowscy deweloperzy?

Nowy sposób finansowania nieruchomości: zamień stare na nowe

Podczas giełdy zaprezentujemy naszą najnowszą ofertę „Zamień stare na nowe” - rewolucyjny program zamiany nieruchomości, skierowany do osób pragnących sfinansować zakup nowego mieszkania w wybranej inwestycji Wawel Service ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży dotychczas posiadanego lokum. – mówi  Piotr Kijanka, Dyrektor Działu Sprzedaży Wawel Service.Po szczegóły programu zapraszamy na nasze giełdowe stoisko –  dodaje.

Głównym założeniem tego typu programów jest zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy korzystnej sprzedaży dotychczas zajmowanej nieruchomości, uzyskaniu wkładu własnego i kredytu na nowe mieszkanie. W wyborze najlepszej giełdowej oferty pomogą odwiedzającym eksperci, deweloperzy, przedstawiciele banków oraz inni uczestnicy rynku nieruchomości.

Informacje targowe

Każdy uczestnik Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy zawierający podstawowe informacje o targach, szczegółowy plan stoisk oraz listę wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Hala PTG Sokół ul. Piłsudskiego 27 w Krakowie

14 kwietnia, godz. 10- 17/ 15 kwietnia, godz. 10- 16

wstęp wolny

Zobacz również

Wawel Service rozszerzyła swoją działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz doradztwo kredytowe. Pierwsze biuro pośrednictwa nieruchomo...
22.06.2012

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x