Tytuł Przyjaznego Wystawcy dla Wawel Service

22.06.2012

Wawel Service został uhonorowany tytułem „Przyjazny Wystawca” podczas Targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze w Krakowie. Zwiedzający wyróżnili stoisko za profesjonalizm, miłą obsługę oraz otwartość na klienta. „Przyjaznego Wystawcę” wybierają goście targowi, oceniając przygotowanie stoiska i jakość obsługi klienta.

Główna nagroda w plebiscycie „Przyjazny Wystawca” jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Stoisko Wawel Service cieszyło się dużą popularnością, dzięki temu jeszcze lepiej poznaliśmy oczekiwania naszych klientów. – mówi  Piotr Kijanka, Dyrektor Działu Sprzedaży Wawel Service. Udział w tej edycji targów był dla nas szczególny również dlatego, że mieliśmy przyjemność przedstawić odwiedzającym naszą nową inwestycję przy ul. Borkowskiej – dodaje.

Targi redNet Dom Mieszkanie Wnętrze w Krakowie to jedna z  największych imprez targowych branży nieruchomości w Małopolsce. Mieszkańcy Krakowa i okolic w ciągu dwóch dni mogli zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości mieszkaniowych, najnowszymi propozycjami firm z branży wyposażenia wnętrz czy też ofertami banków i pośredników finansowych.

Już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska Wawel Service podczas kolejnej edycji Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań, która odbędzie się w hali PTG „Sokół” przy ul. Piłsudskiego 27 w dniach 14-15 kwietnia.

Zobacz również

Wawel Service rozszerzyła swoją działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz doradztwo kredytowe. Pierwsze biuro pośrednictwa nieruchomo...
22.06.2012

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x