Inwestycja Mochnackiego w wirtualnym świecie

18.06.2012

Już teraz klienci firmy Wawel Service mogą pospacerować wirtualnie po inwestycji, która powstaje przy ul. Mochnackiego w Krakowie. Możliwości te daje innowacyjny projekt jakim jest WirtualnyDom.com.

Inwestycja Mochnackiego to kameralny kompleks, utrzymanych w nowoczesnym stylu, dwóch budynków. Znajdą się tam apartamenty o zróżnicowanej powierzchni - od niewielkich 30 metrowych, aż po duże, dwupoziomowe. Wszystkie mieszkania będą posiadać własne balkony, a do tych, zlokalizowanych na dolnych kondygnacjach zostaną przypisane zielone tarasy. Dodatkowym atutem jest lokalizacja, bowiem w okolicy dominuje niska zabudowa mieszkalna, która wraz z rozbudowaną infrastrukturą miejską tworzy przyjazne miejsce do zamieszkania. Zakończenie inwestycji przewidziane jest na I kwartał 2013 roku. 

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem nieruchomości w tej inwestycji już teraz, nie wstając od własnego komputera, mogą odbyć wirtualny spacer. Daje to możliwość oglądnięcia budynku z każdej perspektywy i o każdej porze dnia, ponieważ WirtualnyDom.com pozwala na dowolne przemieszczanie się wokół budynku. Za pomocą tego narzędzia można sprawdzić również dostępność mieszkań, ich  ceny, najbliższe sąsiedztwo oraz zasięgnąć najważniejszych informacji na temat inwestycji. 
Wawel Service jako firma działająca na rynku od 20 lat stara się jak najlepiej reagować na potrzeby swoich klientów i zawsze o krok wyprzedzać konkurencję. Oferuje nabywcom mieszkań wsparcie zarówno przy uzyskaniu kredytu, aranżacji mieszkania jak i zbyciu innych nieruchomości. Także przez narzędzie jakim jest WirtualnyDom.com pragnie ułatwić osobom zainteresowanym zakupem własnego „M” podjęcie decyzji. 

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x